Valheim

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • forumForum Üzerinden Destek
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • anında kurulumAnında Kurulum
30/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Valheim sunucunuza, slot başına en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.Valheim Server

Valheim sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Valheim Hakkında

Sizi upuzun serüvenlere götüren, uçsuz bucaksız İskandinav evreninde survival türüne yeni bir nefes getiren bir oyundur, Valheim. Öyle ki İskandinav soğuğundan kurtulmak için kendinize derme çatma bir ev yaptığınız, güveni ve sıcaklığı orada bulduğunuz bir yapısı vardır.

Her şeyden de öte kendinizi, karakterinizin yerine koyduğunuz aynı zamanda evinizle bütünleştiğiniz bu güzel oyunda sizleri, çok farklı dünyalar ve çok farklı bosslar beklemektedir. Burada macerayı siz yazıyor, yazdığınız macerayıda zorlu İskandinav şartlarında oynuyorsunuz.

Metal taşımayı kolaylaştıran bir taktik:
Tek ihtiyacınız olan şey, kıyıda bir base'nizin olması ve orta boy bir tekne. Öncelikle diğer adalarda keşfettiğiniz bütün metalleri, kıyıda aynı noktada biriktirin. Orta boy teknenin merdivenini kıyıya bakacak şekilde kıyıya yanaştırın. Arkadaşınız ise kıyıdaki bütün metalleri üstüne alıp taşıma kapasitesini aşsın.

Kalan staminasıyla tekne merdivenine yönelip e'ye basarak tekneye binsin. Sizde dümene geçerek, taşıma kapasitesini aşmış arkadaşınızı tekneyle base'nize taşıyın. Bu şekilde bir kişi 2000 kg civarı metal taşıyabiliyor. 6-7 seferlik metali tek seferde aktarmış oluyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Valheim Plus Mod sunucu alırsanız kurabilirsiniz.

Valheim Vanilla 10 kişilik, Valheim Plus Mod limitsizdir. Sipariş verirken seçebilirsiniz.