GTA V Fivem

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • ddosDDOS Koruma
  • anında kurulumAnında Kurulum
20/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Fivem sunucunuza, bileşen olarak en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.Fivem Sunucu

Fivem sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Oyun Hakkında

Fivem FX

FiveM, GTA V için alternatif multiplayer sunucu uygulamasıdır.

ROLEPLAY TÜRLERİ

Low RP
Esnetilmiş kuralları olan ve RolePlay terimlerine çok fazla ihtiyaç duymadığınız, Freeroam tarzında işleyen rol yapma sunucularıdır. Aslında bu sunuculara Roleplay sunucusu bile demezsek hata etmiş olmayız. Çünkü genel olarak rol yapmaktan çok DM yapıp araçla rastgele dolaşılan sunuculardır. Genellikle Voice RP olarak gerçekleştirilir.

Medium RP
Low RP'ye göre daha katı kuralları olan fakat gerçek hayat ile ilgisi pek olmayan Roleplay sunucularına verilen isimdir. Medium RP'ler genel olarak Roleplay'e başlamak için ideal sunuculardır. Çünkü bu türde rol yapma imkanınız olur. Medium RP'yi basitçe açıklayacak olunursa, gerçekte olmayan ve Roleplay mantığına saçma gelen şeylerin gerçekleştiği sunucular diyebiliriz. Örnek: 30.000 $'a satın aldığınız basit bir araca zırh taktırmak, sokak ortasında yürürken sürekli rahatsız edilmek. Uyuşturucu madde satılmaya çalışılması, polislerin gerçek hayattaki davranışları yapamaması gibi olaylarla sıkça karşılaşmanız mümkün. Text RP ve Voice RP olarak farklılık gösterebilir.

Hard RP
Tam manasıyla Roleplay sunucularıdır. Gerçek hayatta yapamayacağınız eylemler yasaklanmıştır ve bu yasakların isimleri her sunucuda aynıdır. Bu sunucularda katı kuralar bulunmaktadır ve genel olarak kurallara uymamanın sonucu sunucudan yasaklanmak olur. Gerçek hayata uygun, simülasyon Roleplay'i yapmak için ideal serverlardır ve genel olarak Text RPG modunda çalışır. Yani yazarak iletişime geçersiniz. Bu moddaki sunuculardaki roller Amerika'da geçer ve ingilizce konuştuğunuz varsayılır. Amerika'da geçmesinin sebebi hem farklı uygarlıkları da rahatça oynayabilmeniz (Amerika içinde bir çok milletten vatandaşlar barındırdığı için) hem de Türk davranışlarından uzak durmanız ve tutarlı bir RolePlay keyfi yaşamanız için yapılmaktadır. Hard RP serverları Amerika'da geçtiği için yabancı bir karakter yönetiyor gibi davranmak zorunda kalırsınız. Recep İvedik tarzı hareketlerde bulunursanız, büyük ihtimalle ceza alırsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlanmamaktadır, kendiniz istediğiniz scriptleri yükleyebilirsiniz.

Fivem sunucularında kişi sayısı limiti yoktur. Panel üzerinden istenilen sayıyı yapabilirsiniz. RAM ve CPU limiti bulunmaktadır. Yukarıdaki "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra istenilen özelliklerde sipariş verebilirsiniz.

Hayır yoktur. Panel üzerinden kontrol edilir. Uzakmasaüstü istiyorsanız VDS sunucu satın alabilirsiniz.